venku s Olympií Rakovník A 15. kolo

20.05.2010 11:59

 

Olympia Rakovník - SK Lány  0:2 (0:1)

Hrál se velmi rušný zápas už od úvodních minut, kdy od kopaček domácích létaly jiskry. Penaltou zavánělo sražení Blína po narážečce s Dvořákem, na druhé straně též volali domácí po penaltě po zákroku Iva Rybáře. V 9. výborně centroval Blín na Švolbu, ve 14. zvonila tyč Bakalovy brány. V 15. hlavičkoval Švolba zblízka vedle po centru Dvořáka, o minutu později těsně vedle mířil Blín po ťukesu s Reichlem. Stejný hráč pálil pohotovým volejem rovněž vedle po hlavičce Švolby, šanci měl i Reichl. V 30. trefili domácí hlavou břevno, vzápětí běžel sám na bránu Reichl po uličce Blína, ale neprosadil se. Hrubé sražení Reichla před bránou mladý rozhodčí úplně otočil, v 39. pak nepochopitelně nevylučoval za likvidační zákrok na Dvořáka. Následně konečně pískal penaltu za sražení I. Rybáře a zásluhou Dudášika se Lány ujaly vedení.
Po změně stran už živější hosté byli lepším týmem. V 50. se hlavou zblízka prosadil Švolba po hezkém pasu Čapka - 0:2, chvíli potom přišly brutální šlapáky na Vejrážku a v gólové šanci i na Blína. Aktivní Blín pak trefil v další šanci pouze břevno po akci Reichla. Ten byl ve slibné možnosti opět tvrdě sražen, inkasovaný šlapák donutil ke střídání i tvrďáka V. Rybáře. V 87. mířil Švolba znovu do břevna a vzápětí hlavou vedle, takže stav utkání se již nezměnil.

Sestava: Bakala-Čapek,Dudášik,Pleiner,Rybář V.-Rybář I.,Dvořák,Blín,Kubička-Švolba,Reichl.
Střídání:  39. Vejrážka za Dvořáka, 75. Loskot za Rybáře V.

Trenér Milan Dvořák: Určitě jsme podali lepší výkon než minulý týden. Hráčům děkuji za nasazení a za to, že zákroky neopláceli. Utkání by se asi nedohrálo.