doma se Mšecí 20. kolo

20.05.2010 11:51

 

SK Lány - Mšec  3 : 0 (2:0)
Lánští se do soupeře pustili s velkou vervou a vypracovali si spoustu gólových možností. Hned v úvodní desetiminutovce pálil těsně vedle Kubička, Reichla dvakrát vychytal skvělý mšecký brankář, stejný hráč pak mířil do tyče po akci Humra. Ve 12. min. se po uličce Dvořáka a centru Švolby aktivní Reichl hlavou prosadil - 1:0. Nebezpečně střílel Dudášik, po uličce Blína na Dvořáka opět výtečně zasáhl gólman hostů. 29. min. přinesla druhou branku, když odhlavičkovabý dlouhý míč Pleinera z autu pohotově napálil do šibenice Dvořák - 2:0. Vzápětí měl po rohu na čele gól znovu Reichl, po něm hlavičkoval i Pleiner centr Dudášika, ale tyto i další pokusy končily vedle nebo na brankáři Mšece.
Podobný obraz poskytla i druhá půle. Nejprve šanci  Reichla po centru Švolby, Blínovo uvolnění a střelu po přihrávce Váchy odhlavičkoval z brány hostující Vančura. V 67. po faulu na Dvořáka perfektně odcentroval Dudášik, za obranu vlétl Pleiner a hlavou zvýšil na 3:0. Další šance domácích zůstaly nevyužity, smůlu měl Blín, kterého po ťukesu s Dvořákem opět "vychytal" obránce hostů. V závěru díky zbytečným chybám obránců v rozehrávce zahrozila i Mšec, jedna střela mířila do tyče, druhá vedle.

Sestava: Bakala - Čapek,Dudášik,Pleiner,Rybář V. - Humr,Blín,Dvořák,Kubička - Švolba,Reichl
Střídání:  46. Vácha za Humra, 73. Mocsonoky za Kubičku, 80. Vejrážka za Čapka

Trené Milan Dvořák: Kluci navázali na dobrý výkon ze Zavidova, musím být spokojen. Hrálo se dynamické, slušné utkání, které s velkým přehledem, s citem a bez karet odřídil sudí Polívka i oba asistenti.