doma s TJ Roztoky 18. kolo

20.05.2010 11:54

 

SK Lány- Roztoky 3:0 (1:0)
  Už v 2. min. se sám na branku soupeře řítil Švolba, ale střílel nepřesně. Tato šance předznamenala další průběh utkání, kdy mladé družstvo hostů houževnatě bránilo a Lány dobývaly jeho tvrz. Roztoky hrozily pouze standartními situacemi a dlouhými auty. V 31. byl v šanci po pasu Dvořáka znovu Švolba, dobře však zasahoval brankář. V 32. už se domácí radovali, když offsidové pasti unikli Kubička a přihrávající Ivo Rybář, a následný centr Kubičky si obránce sám srazil do vlastní sítě- 1:0.
 Druhý gól padl brzy po změně stran, když Čapkův perfektní volný kop ve 47. min. hlavou zakončil Švolba- 2:0. Domácí dál soupeře svírali, pálili Reichl, Ivo Rybář, Čapek. V 75. po centru Dvořáka nedotlačil míč do branky Švolba s Kubičkou. V 88. si na půlce vyměnili míč Švolba s Reichlem, ten dlouhým pasem vysunul Dvořáka, který míč zalepil mezi stopery, a tečovanou střelou uzavřel skóre zápasu.

Sestava: Bakala- Čapek, Dudášik, Rybář I., Rybář V.- Humr, Blín, Dvořák, Kubička- Švolba, Reichl.
Střídání: V 50. Loskot za Humra, v 80. Kosár za Kubičku, v 88. Vejrážka za Švolbu.
Trenér Milan Dvořák: Kluci sehráli celkem povedené utkání. Šťastný gól týmu pomohl. Výborně zahráli Michal Reichl, Matěj Humr, ale i další hráči bojovali s chutí.