doma s Pavlíkovem 16. kolo

20.05.2010 11:57

SK Lány- Pavlíkov 3:1 ( 0-1) .
  Hrál se rušný a v první půli vyrovnaný fotbal. Příležitostí bylo minimálně z důvodu častých nepřesností na obou stranách. V 10. minutě střelu Reichla tečoval Dvořák mimo, Rajglův trestný kop směřoval na tyč, Dvořákův pokus z velké dálky těsně vedle. Domácí postupně přebírali aktivitu, jenže ve 23. sami inkasovali hlavou- 0:1. Nepříjemný závar výborně vyřešil Bakala,  na druhé straně Švolba v šanci mířil do boční sítě. Kubičkův průnik i další možnosti zůstaly nevyužity.
  Obraz druhé půle se podstatně změnil. V 48. pálil Kubička mimo tyče, dvakrát zakončoval Blín, hlavou Reichl. V 58. po ostrém šlapáku na Reichla viděl  červenou kartu hráč hostů. V 62. Čapek přihrál Dvořákovi a ten z dálky trefil přesně k tyči- 1:1. Stejný hráč v 69. naběhl na perfektní centr Rajgla a hlavou nechytatelně skóroval- 2:1. Nebezpeční domácí útočníci Reichl i Švolba se dostávali do dalších šancí. Pavlíkov v závěru hru otevřel a po dobře zahrávaných  standartkách dvakrát obětavě hasil Bakala. V 88. po dlouhém nákopu Iva Rybáře  a podběhnutí brankáře snadno skóroval Švolba. Zápas výtečně odřídili všichni tři sudí.
Sestava: Bakala- Čapek, Dudášik, Rajgl, Rybář V. - Rybář I., Blín, Dvořák, Kubička - Švolba, Reichl
Střídání: v 46. Humr za Rybáře V., 70. Vejrážka za Kubičku, 85. Putík za Rajgla
Trenér Milan Dvořák: Za druhou půlku si hráči vítězství zasloužili, zápas poctivě oddřeli. Výborný výkon podali Čapek, Rajgl a Dvořák, hru výrazně oživil střídající Humr.