26. kolo

10.07.2010 14:53

 

Sýkořice - SK Lány 3 : 7 (2:2)
Lány byly od začátku jasně fotbalovějším týmem i bez pěti hráčů základní sestavy (chyběli Bakala, Čapek, Dvořák, Vácha a Rajgl) a proti statickému soupeři se snadno dostávaly na dostřel brány, v níž si vydatně zachytal domácí brankář Růžička. Ve 20. min. se prosadil Švolba po ulici od Reichla, a když v 25. proměnil Dudášik penaltu za faul na Kubičku, zdálo se být rozhodnuto. Smůlu měl Humr, který dvakrát pálil do tyče i břevna. Jenže domácí snížili po stříleném rohovém kopu a v poslední minutě poločasu z úniku vyrovnali na 2:2.
Druhá půle ještě zvýraznila rozdíly mezi oběma týmy, brzy skóroval Reichl po pasu Iva Rybáře. Stejného hráče pak dvakrát vychytal v sóle Růžička, a tak opět došlo k vyrovnání z ojedinělého útoku a přesného centru - 3:3. V 74. Blín přehodil brankáře po přihrávce Iva Rybáře - 3:4, vzápětí po chybě Víta Rybáře zachraňoval na čáře bratr Ivo. V 78. se krásně z dálky trefil Kubička, druhou šibenici za chvíli vymetl Blín a tečku utkání dal Putík, když proměnil penaltu za faul na Humra - 3:7. Spoustu dalších možností ještě Lány nevyužily.

Sestava: Loskot - Rybář I., Dudášik, Pleiner, Rybář V. - Humr, Blín, Vejrážka, Kubička - Švolba, Reichl
Střídání:  62. Kosár za Vejrážku, 65. Putík za Dudášika

Trenér Milan Dvořák. První půli jsme hráli lehkovážně, mělo být rozhodnuto. V druhé dávali kluci krásné góly, zápas zvládli. Udrželi jsme celkově druhé místo v soutěži, což je při "branovských možnostech" a po loňském pádu z kraje velkým úspěchem. Díky všem hráčům a vedení klubu!